Nom Entitat@Web
Amics del Castell de Montsoriuamicsmontsoriu@gmail.comwww.aacmontsoriu.org
AMPA Escola Bressol “El petit Montseny”ampapetitmontseny@hotmail.com
AMPA Escola Montsenyampaceipmontseny@hotmail.com
Associació Banc de Temps de Bredabancdetempsdebreda@gmail.combancdetempsdebreda.wordpress.com
Associació de donants de sang
Associació de formadors en emergènciesformacio@asforem.orgwww.asforem.org
Associació de jubilats i pensionistescasaldebreda@gmail.com
Associació de veïns vilatans de Bredaaavvb@hotmail.eswww.avvbreda.cat
Associació de voluntariat de protecció civilprotecciocivil@breda.cat
Associació d’immigrants de Breda
Associació d’immigrants de Breda – Dones
Associació El Taller de Bredalolavilaa@gmail.comlolavilaa.blogspot.com.es
www.tallerdemusicsdebreda.org
Associació esportiva GMVerticalinfo@gmvertical.comwww.gmvertical.com
Associació Montseny – Guillerieswww.montsenyguilleries.cat
Can Tothom
Casal Terra Roja – Bitlles Catalanescb.terra.roja@gmail.comcasalterraroja.blogspot.com
cbterraroja.blogspot.com.es
Catequistes de la Parròquia
Cercle Bredenccerclebredenc@creclebredenc.cat
Club Bàsquet Bredaes-es.facebook.com/pages/Club-Basquet-Breda/579698122040454
Club Breda Futbol Veterans
Club Excursionista de Bredacebreda@gmail.comcentreexcursionistabreda.blogspot.com.es
Club Patí Bredaclubpatibreda@gmail.comca-es.facebook.com/people/CP-Breda/100004251331550
Club Petanca Breda
Club Voleibol Bredawww.facebook.com/pages/Club-Volei-Breda/148360821935943
Colla de Diables – U97KOU –u97kou@gmail.comwww.facebook.com/u97kou
Colla de Grallers – Toc d’Argila –www.gegantsigrallersdebreda.blogspot.com
Colla Geganteragegants.breda@gmail.comwww.gegantsigrallersdebreda.blogspot.com
Colla Sardanista
Dones de Bredacorreu@donesdebreda.orgdonesdebreda.blogspot.com.es
Fundació Esclerosi Múltiplewww.fem.es
Fundació Oncolliga Girona – Lliga catalana d’ajuda al malalt de càncer –fundacio@oncolligagirona.catwww.oncolligagirona.cat
JERCbreda@esquerra.orgwww.facebook.com/ercbreda
Les veus del Casal – Coral –
Màgicbredanayashi_san@hotmail.com
Nit i dia – Grup d’espectacles
Penya Barcelonista de Bredapbbreda@hotmail.comwww.facebook.com/pbbreda?filter=3
Penya Blanc-Blava de Bredapbbbreda@hotmail.comwww.facebook.com/penya.blancblavabreda
Recreatiu Petanca Bredencwww.facebook.com/pages/Recreatiu-Petanca-Bredenc/134596883227441
Terra del Fangterradelfang.breda@gmail.com
UBIC – Unió de botiguers i comerciants de Bredasecretaria.ubic@gmail.comwww.facebook.com/uniodebotiguers.breda
Unió Esportiva Bredauebreda@gmail.comwww.uebreda.com